STALEKS PRO UNIQ 11 TYPE 1

10.00

Prieinamumas: Turime

UNIQ GUMMY įrankių linija – tai patogumas ir dizaino grožis bei darbo tikslumas. Jie pagaminti iš šlifuoto plieno su karštai rausvos spalvos silikoninėmis rankenomis.

Manikiūro mentelė STALEKS PRO UNIQ 11 TYPE 1 PQ-11/1 skirta manikiūrui ir pedikiūrui. Įrankis su dviem darbinėmis dalimis – plokščiu tiesiu stūmikliu viename gale ir žiedu kitame. Tiesaus plokščio stūmiklio darbinė dalis skirta pakelti ir atstumti odelę, ruošiant ją pašalinti. Darbinė žiedo dalis skirta saugiai pašalinti pterigiumą nuo nago plokštelės.

Silikoninė rankena padeda tolygiai paskirstyti spaudimą piršto paviršiuje, išvengiant odos pažeidimų ir diskomforto. Jį lengviau valyti ir dezinfekuoti, todėl stūmiklio naudojimas grožio salonuose yra  higieniškesnis. Rožinis silikonas ant rankenos yra patogus suimti įrankį neslystant, o tai leidžia meistrui dirbti neįtempiant rankos.

Profesionalus rankinis manikiūro mentelės UNIQ 11 TYPE 1 PQ-11/1 galandimas garantuoja darbo tikslumą. Labai legiruotas nerūdijantis plienas yra atsparus korozijai ir sukurtas taip, kad tarnautų ilgą laiką.

 

Manikiūro atstūmėją su hipoalergine rankena galima sterilizuoti sauso or sterelizatoriuje ir autoklave, taip pat dezinfekuoti specialiomis priemonėmis, jo kokybei tai nenukentės.

Pirkinių krepšelis