Žirklutės „Ballerina” UNIQ10/3

20.00

Prieinamumas: Turime

Naujos UNIQ linijos STALEKS PRO įrankiai yra nagų pramonės reiklumo, novatoriškų idėjų ir technologinio meno derinys. Tai pirmoji serija su produktų pavadinimais. Odelių žirklės UNIQ 10 Ballerina yra elegantiškiausios iš viso STALEKS PRO žirklių asortimento. Jie pateikiami dviem pozicijomis, kurios skiriasi ilgiu.

Profesionalios žirklės Ballerina UNIQ 10 TYPE 3 skirtos odelių šalinimui atliekant profesionalų manikiūrą ir pedikiūrą. Patobulinta, nauja jų forma užtikrina tokį judesių tikslumą darbe, kad net pradedantysis meistras pasieks filigranišką, nepriekaištingą manikiūrą.

Siauri ašmenys suteikia ploniausią kirpimą net turintiems subtilias, permatomas odeles, nepažeidžiant jos ar nago plokštelės paviršiaus. Ašmenų galiukai yra išlenkti ir atitinka odelės formą, todėl galima kruopščiai ir tiksliai nukirpti ploną odą.

Žirklutės turi pailgas, plonas rankenėles, tarsi meistro pirštų pratęsimas. Jie tokie patogūs ir ergonomiški, kad darbas su jais ne vargina, o virsta nagų daile. Instrumentas skirtas dominuojančiai dešinei rankai.

Satininis metalo paviršius malonus liesti. Jo matinė apdaila neatspindi šviesos, o tai naudinga meistro akims.

Ašmenų ilgis:25mm

Instrumento ilgis: 105

Pirkinių krepšelis