DRY PEDICURE SET express pedikiūro rinkinys

50.00

Prieinamumas: Turime

Profesionalus pedikiūro rinkinys – Tobulos pėdos !
Rūpinkitės savo kojomis namuose
Patogiai savo namuose pristatykite tikrą SPA savo pėdų priežiūrai su mūsų profesionaliu pedikiūro rinkiniu. Mūsų rinkinyje yra viskas, ko reikia kojoms atsigaivinti ir atsipalaiduoti. Pėdų rinkinys tiek podologijos specialistams, tiek priežiūrai namuose. Jame yra visas elementų, reikalingų profesionaliam pedikiūrui atlikti, rinkinys. Tai leidžia greitai atsikratyti suragėjusio epidermio  ir nuospaudų natūralių medžiagų dėka oda tampa švelni, lygi ir maloni liesti.

Grąžinkite pėdoms spindesį ir sveiką išvaizdą
Paruoškite savo kojas tikram pertvarkymui su mūsų profesionaliu pedikiūro rinkiniu. Visapusiška priežiūra, kuri pamaitins, suminkštins ir atgaivins jūsų pėdas, todėl jos atrodys neįtikėtinai sveikos ir patrauklios.

Šveitimas ir maitinimas: mūsų pedikiūro procedūroje yra unikali šveičiamoji formulė, kuri pašalina negyvas odos ląsteles ir atskleidžia lygią ir švelnią odą. Be to, mūsų maitinamosios sudedamosios dalys giliai įsiskverbia į odą, ją drėkindamos ir maitindamos.

Atsipalaiduokite ir atgaukite pasitikėjimą
Suteikite savo kojoms užtarnautą poilsį ir atgaukite pasitikėjimą jas demonstruodami su pasididžiavimu. Mūsų atliekama pedikiūro procedūra suteiks ne tik gražią išvaizdą, bet ir atsipalaidavimo bei palaimingo poilsio pojūtį. Pasitikėkite savo išvaizda ir jauskitės ypatinga kiekviena proga.

Pedikiūro gydymas – tai ne tik pėdų priežiūra, bet ir laikas Jums bei Jūsų gerovei. Atsipalaiduokite, atsipalaiduokite ir pamirškite kasdienius rūpesčius, sutelkdami dėmesį tik į save.

 

 

Mūsų rinkinyje yra visi reikalingi elementai tobulam pedikiūrui atlikti. Jums nebereikia ieškoti atskirų gaminių, nes juos visus turime vienoje vietoje. Tai taupo laiką ir pinigus. Į komplektą įeina:

– Callux minkštinimo putos 30% – 150 ml

– Callux drėkinamasis kremas – 250 ml

-Caluux druska 1kg

-Callux dildės pagrindas

– Abrazyvai,  80  gritų 5vnt.

– Abrazyvai,  150gritų 5vnt

-Callux gremštukas

-Servetėlės

Pirkinių krepšelis