CALLUX GEL – Callus Removal Gel -1000ml.

38.00

Prieinamumas: Turime

Intensyvus preparatas, skirtas pašalinti molių, sukietėjusias odeles ir sukietėjimus kulnų srityje. Preparatas praturtintas natūraliomis organinėmis rūgštimis, kurios pasižymi stipriomis ir saugiomis šveičiamomis, antiseptinėmis ir drėkinančiomis savybėmis. Poveikis matomas jau po pirmo panaudojimo.

Callux Gel daro pėdas minkštas, oda atgauna prarastą glotnumą ir tampa maloni liesti.

NAUDOJIMO BŪDAS: Užtepkite didelį kiekį preparato ant kosmetinės servetėlės, tada apvyniokite viską maistine plėvele, palikite 15-20 minučių. Praėjus šiam laikui, atsargiai mentele pašalinkite suragėjusią epidermio dalį, o likučius išlyginkite pedikiūrine dilde su vienkartine dilde (80 ir 150 grūdelių). Higienos ir saugumo sumetimais kiekvienos procedūros metu mūvėkite vienkartines pirštines ir apsauginę kaukę.

PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS: Nenaudoti vietose, kur pažeista oda (įbrėžimai, įbrėžimai, įpjovimai). Ypatingas atsargumas rekomenduojamas žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu, nėščioms moterims ir maitinančioms motinoms. Naudokite ne dažniau kaip kartą per savaitę. Vengti patekimo į akis. Laikyti vėsioje sausoje ir vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei atsiranda dirginimas, niežulys ar kitos nepageidaujamos reakcijos, nutraukite naudojimą ir nuplaukite sudirgusią vietą dideliu kiekiu vandens.

SUDĖTIS: salicilo rūgštis, glikolio rūgštis, pieno rūgštis, citrinų rūgštis turi saugias pH vertes.

Pirkinių krepšelis