Asymmetric UNIQ 20 TYPE 4

20.00

Prieinamumas: Turime

Naujos UNIQ linijos STALEKS PRO įrankiai yra nagų pramonės reiklumo, novatoriškų idėjų ir technologinio meno derinys.

Odelių žirklutės Asymmetric UNIQ 30 TYPE 4 yra pirmasis pasaulyje dizainas su asimetriškais daugiapakopiais žiedais tarp manikiūro žirklučių. Galimos dvi versijos – su apatiniu kairiuoju žiedu ir su apatiniu dešiniuoju žiedu. Perkant žirkles internetu, neturint galimybės jas išbandyti ant rankos, mažų rankų meistrams rekomenduojama rinktis modelį su apatiniu dešiniuoju žiedu. Skirta odelių šalinimui atliekant profesionalų manikiūrą ir pedikiūrą.Asimetriški žiedai prisitaiko prie bet kokių meistro idėjų, o unikalus dizainas leidžia naudoti įvairias technikas ir stilius, atlikti darbą nekeičiant įrankio, o tik naudojimo būdą. Patobulinta forma užtikrina tokį judesių tikslumą darbe, kad net pradedantysis meistras sugebės sukurti filigranišką, nepriekaištingą manikiūrą. Siauri ašmenys suteikia ploniausią pkirpimą net turintiems subtilias, permatomas odeles, nepažeidžiant jos ar nago plokštelės paviršiaus. Ašmenų galiukai yra išlenkti ir atitinka odelės formą, todėl galima kruopščiai ir tiksliai nukirpti ploną odelį.

Žirklutės turi rafinuotas rankenas, tarsi meistro pirštų pratęsimas. Jie tokie patogūs ir ergonomiški, kad darbas su jais ne vargina, o virsta nagų daile. Instrumentas skirtas dominuojančiai dešinei rankai. Puikiai poliruotas paviršius užtikrina atsparumą korozijai.

Galandimo rankomis dėka įrankio aštrumas išlaikomas ilgą laiką, o apdirbimas vakuuminėje orkaitėje nerūdijančiam plienui, iš kurio jis pagamintas, suteikia puikų tvirtumą. Žirklės gali būti dezinfekuojamos ir sterilizuojamos sausame šildytuve ir autoklave neprarandant kokybės.

 

  • ašmenų ilgis- 25 мм;
  • instrumento ilgis – 105 мм.
Pirkinių krepšelis